• Türkçe
  • Português
  • Svenska
  • Türkçe
  • Deutsch
  • العربية
  • Holland
  • Polski
  • ελληνικά
  • Español
Mevcut Konum: Ana Sayfa> Sürüm

Sürüm

GİZLİ SİLAH

05.20.2019 13:32:27

GİZLİ SİLAH


Titanların doğuşundan sonra sonsuz güçler dünyayı talan ettiler ve yönetmeye başladılar. Ezilen imparatorluğun savaşçıları mutsuzdu, bu yenilgiyi kabul etmediler ve bir çatışma başlatmaya karar verdiler. Gizlice bir grup işlerinde oldukça usta olan demircileri topladılar; sayısız günler ve gecelerin ardından farklı şekilden oluşan 12 eser ürettiler. Bu eserlerin kalıntıları her yere dağılmış şekildedir ve savaşçı ruhlu cesur insanların bu kalıntıları toplayarak silahını oluşturması gerekmektedir. Gizli silahın gücü ile dünyanın dengesini değiştirin...


[Fonksiyon Girişi]Fare ile çantanın üzerine gelindiğinde gizli silah sekmesi görünür, buraya tıklayarak gizli silah arayüzüne girilir.


[Açılma Şartı]


Meslek gelişiminden sonra açılır.


[Açıklamalar]


I. Gizli Silah Becerisi

12 adet antik gizli silahın hepside benzersiz becerilere sahiptir, gizli silahların beceri özelliği şu şekildedir:

Azure Kama: “Güç Kaybı” becerisine sahiptir, belirli bir olasılıkla saldırılan hedefin yararlı etkisini dağıtır.

Adalet Kılıcı:”Demir Diken” becerisine sahiptir, her bloke olasılıkla ters vuruşu tetikler.

Lanetli Mızrak: “Bombardıman” becerisine sahiptir, belirli bir olasılıkla kaos saldırısı oluşturur.

Kehanet Yayı: “Dörtlü Efekt” becerisine sahiptir, saldırı alındığında belirli bir olasılıka HP iyileşir.

Şövalye Mızrağı: “Yenilmez Işık” becerisine sahiptir, zarar aldığında belirli bir olasılıkla kendi üzerindeki etkiyi temizler.

Yatağan Kılıcı: “Gökyüzü Saldırısı” becerisine sahiptir, saldırı anında belirli bir olasılıkla baş dönmesi yaşatır.

Cehennem Güllesi: “Parlak Yıldız” becerisine sahiptir, saldırı anında belirli bir olasılıkla karşı tarafa beceriyi unutturur.

Antika Kargı: “Kızıl Zırh” becerisine sahiptir, düşmana saldırıldığında belirli bir olasılıkla fiziksel defansını yoksayar.

Kutsal El: “Kutsal Kral” becerisine sahiptir, zarar alındığında belirli bir olasılıkla bir sonraki oluşan zararı yüzdelik oranında HP’ye dönüştürür.

Büyülü Asa: “Lanetli Ses” becerisine sahiptir, zarar oluşturma sırasında belirli bir olaslıkla kanama yaratır.

Bergerat Hançeri: “Kalp Enerjisi” becerisine sahiptir, zarar alındığında belirli bir olaslıkla alınan zararı düşürür.

Süvari Kılıcı: “Ölümcül Güç” becerisine sahiptir, her harekette belirli bir olasılıkla kritik saldırı zararını arttırır.


II. Gizli Silah Etkinleştirme1. Meslek gelişiminden sonra ana görev [Gizli Silah Çağır] tamamlandığında rastgele bir gizli silah kazanılır.2. [Zaman Durağı] sahnesine girerek gümüş ve altın hazinesi toplanarak gizli silah parçası kazanılır. Gizli silah parçası 100 olduğunda atölyeden birleştirilerek gizli silah çağırma kartı elde edilir. Fazladan elde edilen gizli silah çağırma kartı ayrıştırılarak 10 adet Kutsal Kalıp Taşı’na dönüştürülür.


III. Gizli Silah GeliştirmeGizli silah geliştirildiğinde gizli silahın beceri seviyesi yükselir ve gizli silahın özellikleri artar. Geliştirmek için farklı geliştirme malzemeleri (Yıldız Kristali/Ay Kristali/Güneş Kristali) gereklidir, geliştirme malzemeleri Deneme Geçidi’nden kazanılır.


IV. Gizli Silah Arıtma        Gizli silah arıtma ile gizli silah özelliği gelişir. Her arıtma işleminde max seviyeye ulaşmamış rastgele bir özellik gelişir. Arıtma işleminde Deneme Geçidi’nden elde edilen Kutsal Kalıp Taşı kullanılır.