• Türkçe
  • Português
  • Svenska
  • Türkçe
  • Deutsch
  • العربية
  • Holland
  • Polski
  • ελληνικά
  • Español
Mevcut Konum: Ana Sayfa> Sürüm

Sürüm

DENEME GEÇİDİ

05.20.2019 13:40:14

DENEME GEÇİDİ


Gizli silah sistemi, her kahraman için büyük oranda savaş gücünü yükseltmenin yollarından biridir. Eksiksiz güçlü bir gizli silah kalıntısına sahip olmak için, oldukça fazla miktarda malzeme gerekmektedir.

Deneme Geçidi, sonsuz bir labirent gibi gizli silah kalıntı malzemelerinin kat kat kazanıldığı yerdir. Kıtanın güçlü kahramanı olmak için kılıcını eline al, seviye katlarını geç ve gizli silah malzemlerini kazan! Gizli silahın, sahip olduğun her şeydir!


[Fonksiyon Girişi]


Gökyüzü —— NPC —— Deneme Geçidi[Açılma Şartı]


Meslek gelişimi tamamlandıktan sonra açılır.


[Arayüz Açıklamaları]     1. Varılan kat sayısının ve meydan okuma butonunun bulunduğu yerdir. Her zorluk aşamasında 30 kat bulunur. Her geçişten bir miktar ödül kazanılır, zorluk derecesi ve kat geçiş sayısı arttıkça, ödül de artar.


      2. Her meydan okumada bir “Deneme Anahtarı” tüketilir, Deneme Anahtarı her gün “Dilek ()”kısmından kazanılır.


      3. Sıralama kaydında oyuncuların her zorluk derecesinde ulaştıkları en yüksek kat görünür, 3 zorluk derecesi için ayrı sıralama bulunur. Her hafta sıralamaya göre ödül gönderilir ve her hafta 24:00’da sıralama sıfırlanır.


      4.  4.1 Her gün 2 kez dilek ve bereket yapılarak “Deneme Anahtarı” ve diğer eşyalar kazanılır:

     4.2 Günde bir kez yenilenebilir, yeniledikten sonra HP dolar ve zorluk seviyesi yeniden seçilir; deneme geçidi 1.kattan başlar. Yenileme sayısı her gün 00’da güncellenir.

     4.3 Meydan okunarak geçilmiş zorluk derecesinde baskın yapılabilir, baskın oyuncunun HP değerini tüketmez. Baskın her katta 30 saniye ve 1000 Altın tüketir, Cin Antlaşması ile altın tüketilmeden baskın yapılır ve elmas kullanmadan ücretsiz baskın hızlandırılır. Baskın için “Deneme Anahtarı” gerekir, eğer “Deneme Anahtarı” yetersizse baskın yapılamaz. Her hafta 24:00’da sistem otomatik yenilenir, yenilendikten sonra baskın yapılamaz, yeniden meydan okunması gerekir.


5. Toplamda 3 zorluk derecesinden oluşur, her zorluk derecesinde farklı debuff bulunur. Bu debuff tüm mücadeleyi etkiler, zorluk derecesi arttıkça düşen eşya sayısı da artar. Meydan okumaya başlandıktan sonra zorluk derecesi değiştirilemez.

      

       6. HP Uyarısı: Her kat meydan okuma tamamlandığında HP yenilenmez ve HP 0 olduğunda meydan okumaya devam edilemez.


[Açıklamalar]


Ø  Dilek butonuna tıklandığında (Arayüz açıklama ④) dilek işlemi başlar ve bereket ile rastgele 5 kart arasından bir ya da birkaçı açılır; açılan her kartla birlikte anahtar ya da eşya kazanılır.

Ø  Dilek işleminden sonra bereket işlemi gerçekleştirilir, açılmış olan kartlar kalır ve bereket ile açılmamış kartlardan açılır. Tüm kartlar açıldığında bereket yapılamaz.

Ø  İstenildiği zaman dilek işlemi sona erdirilebilir, Deneme Anahtarı ve eşya kazanılır.

Ø  Günde 3 kez dilek ve 3 kez bereket hakkı bulunur.Ø  Meydan okumaya başlamadan sonra ekipman, peri ve korumanızı ayarlayınız, meydan okumaya başladıktan sonra yapılan değişiklikler etki etmez.

Ø  3 farklı zorluk seçiminde de 3 farklı debuff bulunur ve meydan okuma süreci boyunca geçerlidir. Zorluk derecelerindeki 3 farklı debuff özelliği rastgele görünür, her pazar gece ulaşılan kat sayısı ve debuff özelliği sıfırlanır.

Debuff Türleri: ① Tüm tedavi ve iyileştirme etkisi geçersizdir

② Sembol becerileri kullanılamaz

 ③ Periye dönüştürülemez

④ Titan becerileri kullanılamazØ  Meydan okuma bir adet “Deneme Anahtarı” (Arayüz açıklama ) tüketir, Deneme Anahtarı yetersiz olduğunda meydan okunamaz.

Ø  Savaş ArayüzüHer zorluk aşamasının 5.katında boss görünür.

 

[Eşya Kazancı]

Kutsal Kalıp Taşı, Yıldız Kristali.