• Türkçe
  • Português
  • Svenska
  • Türkçe
  • Deutsch
  • العربية
  • Holland
  • Polski
  • ελληνικά
  • Español
Mevcut Konum: Ana Sayfa> Strateji

Strateji

Server Birleşimi Kuralları

05.13.2013 12:39:13
1. Server birleştirme işlemi sırasında ilgili serverlara yeni kayıt yapılamayacaktır.

2. Server birleştirme karışık bir sistem olduğundan ötürü, hesabınızın hasar görmemesi için aşağıdakilere dikkat ediniz: 

a) Serverlarda Hesap Temizliği:
Hesap Silinme koşulları:
1、Süre: 45 gündür giriş yapılmamış hesaplar,
2、Seviye: 12 seviye altında ve Loş Sahil’de bulunan hesaplar,
3、Ödeme: Ödeme yapmamış olan hesaplar,
4、Elmas: Hiç elması bulunmayan hesaplar,
5、Herhangi bir birliğe üye olmayan hesaplar.
Dikkat: Yukarıdaki 5 özelliğe de sahip hesaplar silinecek ancak ID’leri sistemde kalmaya devam edecektir.


b) Hesap Bilgileri:
Server birleştirme işlemi sırasında karakterlere ait tüm veriler saklanmaya ve sabit kalmaya devam edecektir. Karakter seviyesi, karakter ekipmanları, karakter kaderleri, karakter şehir binaları, karakterin tüm özellikleri, karakter akademisi, karakter arkadaş listesi, karakter elmasları, karakter para, altın, ruh gibi tüm sahip olduğu şeyler, karakter birlik bilgileri gibi bilgiler değişmeden sabit kalacaktır.
Server birleşimi tamamlandıktan sonra sıralamalar sıfırlanacak ve yeni server sistemine göre tekrardan düzenlenecektir. 
Server birleşimi sonrasında, pazarda ihalede olan ürünler ihalede kalmaya devam edecek ve etkilenmeyecektir.
Server birleşimi sonrasında tüm karakterlerin kalesi yeni oyuncu haritası olan Loş Sahil’e taşınacaktır. 


3. İsim benzerliği ve verilerin çakışması gibi özel durumların çözümü:
a) (Bu durumlarda, oyuncunun karakteri oluşturma zamanı ve oyuna son giriş tarihine göre belirlenen bir oyuncunun karakter adını değiştirmesi gerekecek, isminizi değiştirirken adınızının sonunda veya başına oynadığınız serverı yazabilirsiniz.)
Server birleştirme sonrasında eğer iki oyuncu adı çakışırsa, oyuncu oyuna giriş yaptıktan sonra karşısına ad düzeltme ve durumla ilgili bir uyarı kutucuğu çıkacak, oyuncu adını burdan değiştirebilecektir. Oyuncu adını değiştirdikten sonra oyuna giriş yaparak oyuna devam edebilecektir. (Not: Oyuncu adları oyun kurallarına aykırı bir şekilde seçilmemelidir.)


b) Eğer oyuncu birlik başkanıysa ve birlik isimleri çakışıyorsa, oyuncu birlik sekmesine tıkladıktan sonra, birlik adı değiştirme kutusu ve konuyla alakalı bir uyarı ekrana gelecektir, birlik adı buradan değiştirilip onaylandıktan sonra oyuna kaldığı yerden devam edilebilir. Eğer birlik adı değiştirilmezse, birlik sayfasına giriş yapılamaz. Ancak birlik sohbet kanalı üzerinden birlik üyeleri birbirleri ile iletişini sürdürebilir. (Eğer birlik isimleri çakışırsa, birliğin kuruluş ve oyuna son giriş tarihlerine göre bir birliğin adını değiştirmesi gerekecektir, birlik isimleri oyun kurallarına aykırı bir şekilde belirlenmemelidir. Birlik adı değiştirirken ismin sonunda veya başına bulunduğu serverı yazabilirsiniz.)


4. Server birleştirme işlemi tamamlanıp oyuna giriş yapılırken dikkat edilmesi gerekenler:
a) Server birleşimi sonrasında ödeme sisteminde herhangi bir değişiklik meydana gelmeyecektir,
b) Server birleşimi yapılan haftada, Birlik Savaşı yapılamayacaktır,
c) Server birleşimi sonrasında Facebook, Site ve Hızlı Giriş’ten yapılan girişlerde server adları ve girişleri aynı kalacak, oyuncular daha önceden oynadıkları serverlara giriş yaparak oyunlarına devam edebileceklerdir. Eğer iki serverda da karakteriniz varsa, seçtiğiniz servera göre karşınıza o serverdaki karakteriniz çıkacaktır.