• Türkçe
  • Português
  • Svenska
  • Türkçe
  • Deutsch
  • العربية
  • Holland
  • Polski
  • ελληνικά
  • Español
Mevcut Konum: Ana Sayfa> Strateji

Strateji

Büyücülerin Ekipman Seçimi

12.27.2013 09:32:10

Legend Online 35 – 50 seviye arası ekipman seçimi hakkında bilgi vererek başlayalım. Öncelikle 35 seviye Amfi Market setlerinin Büyücülere iki getirisi vardır: Bunlardan ilki Nefret +30, ikincisi karşı tarafın Sihirli Saldırısı -1000. Burada dikkat edilmesi gereken nokta bu setin PK sırasında etkisinin büyük, Ek Sahnelerde ise etkisinin o kadar çok olmaması. Yine de bu setin Legend Online Büyücü karakterinin ana ekipmanı olduğunu da unutmayalım.

 

Biraz çalışkanlıkla, 35 level Anfi Market setini ilk günden yapmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle 35 seviyeye geldiğinizde setiniz de neredeyse hazır olmuş olur. Bu set yaklaşık 45- 46 seviyeye kadar kullanılabilir. Biraz şanslıysanız, 40 seviye üstü Ek Sahnelerden 45 seviye ekipman, Amfi Market seti, silah ve şapka toplayabilirsiniz, 45 seviyeye geldiğinizde topladığınız bu 4 parça ile tek seferde 35 seviye Amfi Market setinizi yenilemiş olursunuz.

 

Peki Neden 45 Seviye Amfi Market Seti?

1.       Çünkü bu set 45 seviye setidir, 15’e geliştirilebilir, özellikleri de 35 seviye Amfi Tiyatro setininkinden yüksektir,

2.       Bu set Zeka, Can gibi özellikleri arttırır, ayrıca arıtmada 10 Yıldız +20 verirken; 35 seviye Amfi

Tiyatro set 10 Yıldız +15 verir.

 

Bazılarınız yüzük ve aksesuarları Labirent Marketinden almayı tercih ediyor olabilirsiniz, ama ben sizinle aynı fikirde değilim. Neden mi? Çünkü seviyenizi 30’dan 40’a yükseltmek en fazla bir haftanızı alır, bir kaç gün kullanacağınız 30 seviye aksesuarlarını almak yerine 40 seviyeye gelince 40 seviye aksesuarlarını almanız sizin için daha faydalı olacaktır. 50 seviye aksesuarlarıysa Labirent Marketinden alınamaz, oyuncunun şansına bağlı olarak Yeraltı Labirentinin 40. Katından çıkar. Bu yüzden 30 seviye aksesuar almak gereksizdir.

 

Büyücü için önemli olan Kritik Saldırı ve Zarar’dır. 5 özellikten özellikle seçilmesi gerekenler; Zeka, Zırh, Beden, Sihirli Saldırı ve Kritik Saldırı’dır. Beden, Defans ya da Sihirli Defans (benim tavsiyem Sihirli Defans) ile de değiştirilebilir. Bu oyuncunun kendi tercihine bağlıdır.

 

Büyücüye yalnızca saldırı yaptırmak için Kritik Saldırıyı kaldırıp, Defans ya da Sihirli Defans (benim tavsiyem Sihirli Defans)’ı seçebilirsiniz. Elbette Liderlik de seçeneklerinizden biri olabilir, Liderlik BOSS savaşlarında etkilidir